Your search results

Ilir Ramadani

Pronat e Agjentit | info@irrest.net
Degree Ass.Msc Jur.Ilir RAMADANI PhD Candidate

About Me

Kontakto

  Lista e pronave

  Të gjithë (53)
  Banesa (32)
  Objekte Afariste (2)
  Shtëpi (7)
  Troje (8)
  Zyre dhe dyqane (4)
  Për Shitje

  Banesë 135 m2 në Shitje në lagjen Kalabria

  Me marrëveshje
  Banesë 135 m2 e cila ndodhet në  lagjen Kalabria , në kompleksin Prishtina Stars  me pamje nga rruga kryesore ,në n [më shumë]
  Banesë 135 m2 e cila ndodhet në  lagjen Kalabria , në kompleksin Prishtina Stars  me pamje nga rruga kryesore ,në n [më shumë]
  32 135,00 m2detajet
  Për Shitje

  Garsonjer 45 m2 në Shitje në lagjen Bregu i ...

  Me marrëveshje
  Garsonjer 45 m2 e cila ndodhet në  lagjen Bregu i Diellit te Ambulanta,  me pamje nga rruga kryesore ,në një ndërte [më shumë]
  Garsonjer 45 m2 e cila ndodhet në  lagjen Bregu i Diellit te Ambulanta,  me pamje nga rruga kryesore ,në një ndërte [më shumë]
  11 45,00 m2detajet
  Për Shitje

  Banesë 40 m2 në Shitje Kompleksi Qafa

  Me marrëveshje
  Banesë 40 m2  Neto    në Shitje. Banesa gjenden në zonen Qendër, në kompleksin Qafa.Banesa është e renovuar komplet [më shumë]
  Banesë 40 m2  Neto    në Shitje. Banesa gjenden në zonen Qendër, në kompleksin Qafa.Banesa është e renovuar komplet [më shumë]
  11 40,00 m2detajet
  Për Shitje

  Banesë në Shitje në rrugen C,Bs Group

  68.000 €uro
  Banesë 83 m2 e cila ndodhet në rrugen C, ndërtues Bs Griup  me pamje nga rruga kryesore ,në një ndërtesë e cila ësh [më shumë]
  Banesë 83 m2 e cila ndodhet në rrugen C, ndërtues Bs Griup  me pamje nga rruga kryesore ,në një ndërtesë e cila ësh [më shumë]
  21 82,00 m2detajet
  Për Shitje

  Shtëpi në shitje 150 m2 me 6.45 ari turall t...

  Kontakto çmimin
  Shtëpia gjendet në  rrugen Nazmi Gafurri afer gjimnazit Sami Frashëri përkatësishtë në drejtim të rruges në Gërmi . [më shumë]
  Shtëpia gjendet në  rrugen Nazmi Gafurri afer gjimnazit Sami Frashëri përkatësishtë në drejtim të rruges në Gërmi . [më shumë]
  21 150,00 m2detajet
  Për Shitje

  Banesë në Shitje 60 m2 në lagjen Bregu i Die...

  Me marrëveshje
  Banesë 60 m2 në Shitje në lagjen Bregu i Diellit,në kompleksin Phuiza .Banesa ka pamje lindje-perendim me pamje të [më shumë]
  Banesë 60 m2 në Shitje në lagjen Bregu i Diellit,në kompleksin Phuiza .Banesa ka pamje lindje-perendim me pamje të [më shumë]
  60,00 m2detajet
  Për Shitje

  Banesë në Shijte 63 m2 në lagjen Mati 1

  51.000 €
  Banesë 63 m2 në shitje në lagjen Mati 1 e ndërtuar me një artitekturë moderne të shfrytëzimit. Banesa është ndërtim [më shumë]
  Banesë 63 m2 në shitje në lagjen Mati 1 e ndërtuar me një artitekturë moderne të shfrytëzimit. Banesa është ndërtim [më shumë]
  11 63,00 m2detajet
  Për Shitje

  Banesë 95 m2 në Shitje në lagjen Arbëria

  97.000 €
  Banesa ndodhet në lagjen Arbëria në aferësi stadiumit të qytetit dhe shumë afër qendrës!Banesa ka sipërfaqe prej 95 [më shumë]
  Banesa ndodhet në lagjen Arbëria në aferësi stadiumit të qytetit dhe shumë afër qendrës!Banesa ka sipërfaqe prej 95 [më shumë]
  12 95,00 m2detajet

  Compare Listings