0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi 290 m2 në Shitje në Veternik” mbrapa lagjes “NIC” me pranim teknik

235.000 €
Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Veternik, zonë e cila gjendet mbrapa lagjes “NIC”, e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën kryesore që shkonë në drejtim të Prishtinës dhe qasje në rrugen kryesore në drejtim të Hajvalisë

Shtëpia ka  4.2 ari truall me oborr dhe PISHINË, parking privat për dy makina mbrenda oborrit me mbuloj, investim shumë i mirë në shtëpi ku përfshihet Izolimi, Kamini, Dhoma e ndenjes me galeri, ngrohje qendore me Pelet e cila shtrihet në dysheme , koridore dhe shkalle të rrethuar me xhamë si dhe me planimetri moderne të shfrytëzimit.

Shtëpia ka këtë renditje: Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje me dy hapsira 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Depo | 1 Banjo | Garazhë për 2 vetura

– Kati i II-të: | 4 Dhoma gjumi | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 7 ballkona | 1 Koridor

Punet e vrazhda kanë përfunduar, dhe mbetet në përzgjedhjen e bleresit të ri , ti zgjedh pllakat në banjo, dyshemen e garazhes, rrethojat përreth shtëpis, shtresen e pishinës e cila importohet nga Belgjika si matrial me garancion 50 vite së bashku me sistemin e pastrimit, dhe si dhe pjesen e pllakave të jashme për skajë shtëpisë.

Oferta: Shtëpia ofrohet në formen e konpensimit me Truall ose Banesë dhe pjesa tjetër me para në dorë.

Shtëpia posedon Qertifikaten e Pronësisë si dhe pranimin teknik nga ana e organëve kompetente

info@irrest.net

Kontakto në: 045 /523 -001

Na vizitoni në adresën Rr: Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankën Qendrore – 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 19663
Madhësia: 290,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 4
Viti I Ndërtimit: 2019
Garazh: 2

Prona të ngjashme

Për Shitje

Shtëpi 400 m2 me 4.5 ari/truall në Shitje në...

330.000 €
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
43 400,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 250 m2 në Shitje,me 5 ari truallë në ...

135.000 €
Shtëpia gjendet në Zllatarë ,shumë afer Restorantit Villa Panorama dhe me pamje të hapur nga malet  .Shtëpia ka  5. [më shumë]
Shtëpia gjendet në Zllatarë ,shumë afer Restorantit Villa Panorama dhe me pamje të hapur nga malet  .Shtëpia ka  5. [më shumë]
32 250,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 245 m2 me 3 ari truall në Shitje, në ...

143.000 €
Shtëpia gjendet në Bernicë, zonë e cila gjendet në pereferi të Prishtinës e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën kry [më shumë]
Shtëpia gjendet në Bernicë, zonë e cila gjendet në pereferi të Prishtinës e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën kry [më shumë]
43 260,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 210 m2 në Shitje në lagjen Veternik

175.000 €
Shtëpia gjendet në lagjen Veternik,lagje kjo që gjendet mbrapa Sallonit të Qeramikes “FORTESA”, e cila ka qasje të [më shumë]
Shtëpia gjendet në lagjen Veternik,lagje kjo që gjendet mbrapa Sallonit të Qeramikes “FORTESA”, e cila ka qasje të [më shumë]
12 210,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings