0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesat në shitje 60.36 + 83.88 + 90.64 + 98.28 m2 në lagjen Tophane ” Kompleksi Centrum Luxury Living”

1380 € m2
Përshkrimi

Shiten Banesat të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cilat sigurojnë komfort teknik dhe rehati gjatë gjithë kohes.Banesat shiten me cmime promocionale në Kompleksin më modern në vendë  CENTRUM LUXURY LIVING” të ndërtuara nga kompania kampione e ndërtimit DELTA INVEST

BËHU ME BANES EDHE TI-OFERTA PO TE PRET

TIPI b4

Sipërfaqja Bruto :60.36 m2

TIPI C4

Sipërfaqja Bruto :60.40 m2

TIPI D3-D4

Sipërfaqja Bruto :83.88 m2

TIPI A3-A4

Sipërfaqja Bruto :90.04 m2

PENTH HOUSE

Sipërfaqja Bruto :98.28-43.62 m2

Oferta: Në çmimë përfshihet një Depo Falas!

Kontakto në :045/523-001

info@irrest.net

Na vizitoni në adresen Rr:Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankës Qëndrore- 10 000 Prishtinë)

Të gjitha të drejtat e rezervuara i takojnë IRREST Real Estate me autorizimë të DELTA INVEST

 

Id e pronës : 20454
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Garazh: No

Prona të ngjashme

no thumb
Për Shitje

Banesë 73 m2 në Shitje në lagjen Aktash

89.500 €
Banesa ndodhet në lagjen aktash në aferësi të Biblotekes të qytetit dhe fakultetit të edukumit dhe shumë pranë shes [më shumë]
Banesa ndodhet në lagjen aktash në aferësi të Biblotekes të qytetit dhe fakultetit të edukumit dhe shumë pranë shes [më shumë]
22 73,00 m2detajet
no thumb
Për Shitje

Banesë 73 m2 në Shitje në kompleksin Kulla e...

Kontakto çmimin
Banesa ndodhet në lagjen Muhaxherve në aferësi të Parkut të qytetit dhe Ambasadës Zvicerane dhe shumë pranë sheshit [më shumë]
Banesa ndodhet në lagjen Muhaxherve në aferësi të Parkut të qytetit dhe Ambasadës Zvicerane dhe shumë pranë sheshit [më shumë]
22 73,00 m2detajet
no thumb
Për Shitje

Banesë 83 m2 në Shitje, në lagjen Bregu i Di...

185.000 €
Banesë 83 m2  me matje të vjetra,në Shitje në lagjen Bregu i Diellit,e cila ndodhet përballë Qendres Tregtare me pa [më shumë]
Banesë 83 m2  me matje të vjetra,në Shitje në lagjen Bregu i Diellit,e cila ndodhet përballë Qendres Tregtare me pa [më shumë]
22 83,00 m2detajet
Për Shitje

Banesë 93 m2 në Shitje në lagjen Prishtina e...

71.000 €
Banesë 93 m2 në Shitje në lagjen Prishtina e Re,e cila ndodhet përballë spitalit Amerikanë dhe përskaj rruges kryes [më shumë]
Banesë 93 m2 në Shitje në lagjen Prishtina e Re,e cila ndodhet përballë spitalit Amerikanë dhe përskaj rruges kryes [më shumë]
32 93,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings