0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesat në shitje 77.23 + 82.70 + 71.92 + 84.83 m2 në lagjen Dodona ” Kompleksi Prestige Luxury Living”

1350 € m2
Rruga " Bajram Kelmendi , lagjja Dodona",
361
Përshkrimi

 

Shiten Banesat të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cilat sigurojnë komfort teknik dhe rehati gjatë gjithë kohes,Banesat shiten me cmime promocionale në Kompleksin më modern në vendë  PRESTIGE LUXURY LIVING” të ndërtuara nga kompania kampione e ndërtimit DELTA INVEST

BËHU ME BANES EDHE TI-OFERTA PO TE PRET

TIPI A1

Sipërfaqja Bruto :63.50 m2

Sipërqafja Neto : 57.00 m2

TIPI B1

Sipërfaqja Bruto :80.05 m2

Sipërqafja Neto : 77.23 m2

TIPI B5

Sipërfaqja Bruto :94.59 m2

Sipërqafja Neto : 82.70 m2

 

TIPI D1

Sipërfaqja Bruto :80.70 m2

Sipërqafja Neto : 71.92 m2

 

TIPI D5

Sipërfaqja Bruto :94.70 m2

Sipërqafja Neto : 84.83 m2

Kontakto 045/523-001

 

Oferta: Në çmimë përfshihet një Depo Falas!

info@irrest.net
Na vizitoni në adresen Rr:Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankës Qëndrore- 10 000 Prishtinë)

Të gjitha të drejtat e rezervuara i takojnë IRREST Real Estate me autorizimë të DELTA INVEST

 

Adresa: Rruga " Bajram Kelmendi , lagjja Dodona"
Qyteti:
Zip: 10000
Shiko në Google Maps
Id e pronës : 20182
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Banesë 75.2 dhe 48.6 m2 në Shitje në lagjen ...

780 € m2
Banesë 75.2 dhe 48.6 m2 në Shitje  të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të c [më shumë]
Banesë 75.2 dhe 48.6 m2 në Shitje  të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të c [më shumë]
21 75,20 m2detajet
Për Shitje

Banesë 87.16 m2 në Shitje në lagjen Veternik...

71.500 €
Banesë 87.16 m2 në Shitje  të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cilat sig [më shumë]
Banesë 87.16 m2 në Shitje  të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cilat sig [më shumë]
22 87,16 m2detajet
Për Shitje

Banesë 150 m2 në Shitje përballë salles 1 Te...

1100 € m2
Banesë 150 m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit në kompleksin Tregtia, e punuar me matriale të qëndrushme dhe ino [më shumë]
Banesë 150 m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit në kompleksin Tregtia, e punuar me matriale të qëndrushme dhe ino [më shumë]
33 150,00 m2detajet
Për Shitje

Villë në Shitje në lagjen Dardania

Kontakto çmimin
Shitet villa me 4 ari truall e cila gjendet në  lagjen Dardania.Shtëpia posedon , parking privat , oborr të rrethua [më shumë]
Shitet villa me 4 ari truall e cila gjendet në  lagjen Dardania.Shtëpia posedon , parking privat , oborr të rrethua [më shumë]
32 82,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings