0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesat në Shitje në Ulqin/Montonegro

Kontakto çmimin

Përshkrimi

Banesat gjendet në qytetin e Ulqinit , 500 metra nga qendra kryesore e qytetit me pamje nga pishat, dhe shumë  pranë vendit të qujtur si plazhi i Grave, me një infrastukture ideale dhe të cilësuara me pasuri ujore elegante të dizajnuara me linja të pastra dhe tone neutrale që sjellin një atmosferë të lehtë dhe të ajrosur në hapësirë, zonat e jetesës në natyrë , të cilat krenohen me pamje panoramike me ujë dhe një kuzhinë verore që është e përkryer për argëtim .Vilat karakterizohen  me oborr , parking privat, koridore dhe shkallë të rrethuara, me ashensor,si dhe me planimetrit moderne të shfrytëzimit.

Banesat janë të këtyre madhësive:

75 m2=  2 Dhoma gjumi/ 1 Wc/ 1 Dhomë të dites/1 Kuzhin / 1 Terasë 40 m2/ Parking për makinë

165 m2 = 1 Dhomë gjumi e madhe/1 Sallonë/ 1 Kuzhinë/.1 Parking/1 Wc dhe Banjo

62 m2  =  1 Dhomë ditë/1 Dhomë gjumi/1 Kuzhinë/1 Banjo dhe Wc

 

Kontakto në: 045 / 523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresën :Bulevardi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës )10 000 Prishtinë/Kosovë

 

Id e pronës : 21774
Madhësia: 65,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Garazh: No

Kontakto

Compare Listings