0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesë 115 në Shitje në lagjen Arbana në Prizren

800 € m2

Përshkrimi

Banesa ka sipërfaqe prej 115 m2,e ndërtuar më matriale të qëndrueshëm dhe inovative sa i përket ndërtimit ku kompleksë veqohet për nga cilësia dhe rehatia.Banesa ndodhet në lagjen Arbana shumë pranë ATK-së dhe tregut të qytetit.Banesa ka pamje LINDJE-PERENDIM me pamje nga rruga kryesore.

Banesa është në katin e 3-të dhe ka këtë renditje:

1 Dhomë dite
1 Kuzhinë
3 Dhomë gjumi
1 Banjo
1 WC
1 Depo
3 Ballkona

Kontakto në: 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures- 10 000 Prishtinë)

 

Id e pronës : 22449
Madhësia: 115,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Banesë 50 m2 në Shitje në lagjen Ulpiana

75.000 €
Banesa ka sipërfaqe prej 50 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur pa ballkonë, koridore dhe mure te jashtme, e n [më shumë]
Banesa ka sipërfaqe prej 50 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur pa ballkonë, koridore dhe mure te jashtme, e n [më shumë]
11 50,00 m2detajet

Kontakto

    Compare Listings