0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesë 140 m2 me Qera në rrugen Nazmi Gafuri, përballë SuperViva

480 € muaj
Përshkrimi

Banesat ndodhet në rrugen Nazmi Gafuri, rruga e cila shkon në drejtim të Germis, në një ndërtesë private e cili ndodhet përballë SuperViva dhe shumë pranë qendres dhe institucionëve të tjera. Banesat posedojnë sigurim privat, vëzhgim 24/H me kamera të sigurisë ,si dhe parkingë  privatë për banoret e baneses.

Banesat janë në katin e 2-3-4 dhe ka këtë rënditje:

1 Dhomë ndenje

2 Dhoma gjumi

1 Kuzhinë

1 Depo

2 Ballkona

2 Banjo

1 Wc

Kontakto 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen Rr:Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankës Qëndrore- 10 000 Prishtinë)

 

Id e pronës : 21395
Madhësia: 140,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Qira

Banesë 100 m2 me Qera në lagjen Pejton/Qendë...

700 €/muaj
Banesa ndodhet në lagjen Pejton , në një kompleksë i cili ndodhet përballë Ministrisë së Drejtësisë dhe shume pranë [më shumë]
Banesa ndodhet në lagjen Pejton , në një kompleksë i cili ndodhet përballë Ministrisë së Drejtësisë dhe shume pranë [më shumë]
22 100,00 m2detajet
Për Qira

Banesë 120 m2 me Qera në lagjen Pejtonë

830 €/muaj
Banesa ndodhet në lagjen Pejton , në një kompleksë i cili ndodhet përballë Ministrisë së Drejtësisë dhe shume pranë [më shumë]
Banesa ndodhet në lagjen Pejton , në një kompleksë i cili ndodhet përballë Ministrisë së Drejtësisë dhe shume pranë [më shumë]
32 120,00 m2detajet
Për Qira

Banesë 85 m2 me Qera në lagjen Kalabria R...

400 €/muaj
Banesa ndodhet në lagjen Kalabria në Kompleksin Prishtina Stars, i cili ndodhet 100 metra nga stacioni i autobusëve [më shumë]
Banesa ndodhet në lagjen Kalabria në Kompleksin Prishtina Stars, i cili ndodhet 100 metra nga stacioni i autobusëve [më shumë]
21 85,00 m2detajet
Për Qira

Banesë 46 m2 me Qera në lagjen Dardania

300 €/muaj
Banesë me qera e cila gjendet në lagjen Dardania, shumë afer Katedrales dhe Sasch Cafe.Banesa është në katin e 1-të [më shumë]
Banesë me qera e cila gjendet në lagjen Dardania, shumë afer Katedrales dhe Sasch Cafe.Banesa është në katin e 1-të [më shumë]
11 46,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings