0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesë 50 m2 në Shitje në lagjen Ulpiana

75.000 €

Përshkrimi

Banesa ka sipërfaqe prej 50 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur pa ballkonë, koridore dhe mure te jashtme, e ndërtuar më matriale të qëndrueshëm dhe inovative sa i përket ndërtimit këto objekte veqohen për nga cilësia dhe rehatia.Banesa ndodhet në bllokun C1 në lagjen Ulpiana ngjitur me zyret e AAK-së Banesa ka pamje LINDJE-PERENDIM me pamje nga rruga kryesore.Banesa posedon Podrumin dhe përfshihet në cmimin total

Banesa është në katin e 2-të dhe ka këtë renditje:

1 Dhomë ndenje

1 Dhomë gjumi

1 Kuzhinë

1 Banjo dhe Wc

2 Ballkona

Kontakto 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures- 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 22501
Madhësia: 50,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings