0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesë 52 m2 në Shitje në Fushë Kosovë

32.000 €

Përshkrimi

Banesë 52 m2 në Shitje e cila ndodhet në kompleksin BNT, në lagjen Dardania, në afërësi të shkolles Mihail Grameno,  e mobiluar me  enterier modern dhe stil bashkohor të banimit.Kompleksi ka siguri të lartë 24h dhe sistem të hyrjeve dhe daljeve me kartela pëcjellëse për Banorët.

Banesa ndodhet në katin e III-të dhe ka këtë rënditje:
1 Dhomë ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Ballkonë

Me Fletë POSEDUESE
Kontakto në :045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen Rr:Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankës Qëndrore- 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 21588
Madhësia: 52,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings