0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesë 59.91 m2 në shitje në Fushë Kosovë

Me marrëveshje

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Fushë Kosovë në aferësi të Shkolles,Ambulantes si dhe Komunes se Re! Banesa ka sipërfaqe prej 59.91  m2, e ndërtuar më matriale të qëndrueshëm dhe inovative sa i përket ndërtimit, ky objekt dallohet për shumë elemente që e bëjnë këtë kompleks tërheqës dhe kërkues për Klientët.Banesa ka pamje nga Lindja dhe pjesa kryesore e qytetit!

Banesa ndodhet në katin e 9-të dhe ka këtë rënditje:

1 Dhomë pritje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Wc
Kontaktoni në: 045 / 523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresën: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures – 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 23598
Madhësia: 59,91 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings