0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Zyre 70 m2 me Qera në Sheshin Nënë Tereza

700 € / muaj

Përshkrimi

Banesa ndodhet në sheshin Nënë Tereza, Përballë Ministrisë së Kulturës me pamje nga sheshi ,në një ndërtesë publike e cila është e shfytëzuar dhe destinuar për biznese me veprimtari të ndryshme biznesore. Banesa është e renovuar dhe tejet atraktive për zyre.

Banesa ndodhet në katin 2-të dhe ka këtë rënditje:

4 Hapsira pune

1 Kuzhinë

2 Ballkona

1 Banjo

1 Wc

Kontakto 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresën: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë)

 

 

 

 

Id e pronës : 21901
Madhësia: 70,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Qira

Lokal 100 m2 me Qera në lagjen Dardania

600 € /muaj
Lokali gjendet në lagjen Dardania, afer Postes,  në katin përdhesë, me siperfaqe prej 100 m2.Lokali është i gatshëm [më shumë]
Lokali gjendet në lagjen Dardania, afer Postes,  në katin përdhesë, me siperfaqe prej 100 m2.Lokali është i gatshëm [më shumë]
100,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings