0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesë 70 m2 me Qera te Qeveria

300 € | muaj

Përshkrimi

Banesë 70 m2  me Qira . Banesa gjenden në zonen Qendër, shumë afer Qeverisë dhe sheshit.Banesa është e renovuar, dhe lëshohet me qera e mobiluar me inventar të ri!

Banesa është në katin e 4-të dhe ka këtë renditje:

1 Dhomë ndenje

1 Dhoma gjumi

1 .Kuzhinë

1 Banjo

1 Wc

1 Ballkonë

Kontakto në: 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 23134
Madhësia: 70,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Qira

Banesat me Qera nga 50-70 m2 në lagjen Topha...

Me marrëveshje
Banesat janë të renovuara rishtazi, me madhesi nga 50-70 m2 në katet 1-4, me të gjitha kushtet ideale për banim! Ba [më shumë]
Banesat janë të renovuara rishtazi, me madhesi nga 50-70 m2 në katet 1-4, me të gjitha kushtet ideale për banim! Ba [më shumë]
1 75,00 m2detajet

Kontakto

    Compare Listings