0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesë 75 m2 me Qera në lagjen Tophane

350 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Tophane, ka ngrohje qëndrore me pelet, e cila organizohet nga pronari i objektit dhe është në katin e II-të.

Banesa ka këtë renditje:

1 Dhomë ndenje

2 Dhoma gjumi

1 Kuzhinë

1 Depo

1 Ballkon

1 Banjo dhe Wc

☎️Kontakto 045/523-001
✉️info@irrest.net
📍Na vizitoni në adresen Rr:Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankës Qëndrore- 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 18944
Madhësia: 75,00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Garazh: 1

Prona të ngjashme

Për Qira

Banesë 70 dhe 93 m2 me Qera në Muharem Fejza

Me marrëveshje
Banesë 70 m2 dhe 93 m2 me Qira  të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cila [më shumë]
Banesë 70 m2 dhe 93 m2 me Qira  të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cila [më shumë]
11 70,00 m2detajet
Për Qira

Banesë 87 m2 me Qira në lagjen Kalabria

250 €/muaj
Banesë 87.16 m2 me Qira  të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cilat sigur [më shumë]
Banesë 87.16 m2 me Qira  të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cilat sigur [më shumë]
22 87,00 m2detajet
Për Qira

Banesë 140 m2 me Qera

480 € muaj
Banesat ndodhet në rrugen Nazmi Gafuri, rruga e cila shkon në drejtim të Germis, në një ndërtesë private e cili ndo [më shumë]
Banesat ndodhet në rrugen Nazmi Gafuri, rruga e cila shkon në drejtim të Germis, në një ndërtesë private e cili ndo [më shumë]
22 140,00 m2detajet

Kontakto

    Compare Listings