0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Banesat në Shitje në lagjen Prishtina e re në kompleksin më atraktivë në vendë “Hill Residence”

850 €/ m2
Përshkrimi

“Hill Residence” është një shembull i arkitekturës, i funksionimit dhe i mënyrës më moderne të ndërtimit, që krijojnë kushte optimale dhe do të ndikojë në mënyrë të shkëlqyer që jeta e familjes suaj të jetë sa më komode dhe pa brengat e përditshmërisë. Investo me zgjuarsi për të ardhmen e familjes suaj

Kompleks me:
–Standarde dhe kushte bashkëkohore të ndërtimit,
-Karakteristika që ju ofron banorëve qetësi, rehati, komoditet dhe ngrohtësi familjare
-Zonë të qetë dhe ajër të pastër

SPECIFIKAT E KOMPLEKSIT

2 parkingje për banesë; 70 % (10.500 m 2 ) e sipërfaqes së kompleksit është sipërfaqe e gjelbëruar; Sipërfaqe rekreative për banorët;

Qasje për persona me nevoja të veçanta;

Kënd të lojërave për fëmijë;

Në afërsi të bllokut është planifikuar kopshti për fëmijë

Në afërsi të bllokut është planifikuar shkollë fillore në distancë vetëm 30m

Në afërsi të bllokut është planifikuar ambulancë në distancë vetëm 30m

Fitness 24/h, pishinë të brendshme, saunë, banjo me avull, solarium

Furnizim me ujë 24/h

Mirëmbajtje, menaxhim dhe shërbim 24/h

Izolim akustik në mes banesave; Secila hyrje përmban nga dy ashensorë

Dritare me tre xhama, që krijojnë izolim të mirë termik dhe akustik

Dyer kualitative të blinduara të hyrjes në çdo banes

Dyshemetë të shtruara me parket druri

Kompleksi do të ketë ngrohje qendrore; Instalimi i fshesës elektrikë

Dritaret me roleta elektrike të telekomanduara

Trajtim dhe kontrollim i veçantë i mbeturinave të kompleksit

Secila banesë do të ketë depon e vet

Secila ndërtesë e banimit ka sistemin e mbrojtjes kundër zjarrit

Qasje të zjarrfiksëve dhe ndihmës së shpejtë në çdo pjesë të kompleksit

Distanca e kompleksit nga Spitali Rajonal është 650m

Distanca e kompleksit nga Spitali Amerikan është 750m

Distanca e kompleksit nga Kampusi i Universitetit është 2.16km

Distanca e kompleksit nga Rrethi i Flamurit 1.12km

Distanca e kompleksit nga Posta e Madhe 1.52km

 

Kontakto  në:045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen Rr:Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankës Qëndrore- 10 000 Prishtinë

 

 

 

 

 

 

 

Id e pronës : 19570
Viti I Ndërtimit: 2019
Garazh: 1

Prona të ngjashme

no thumb
Për Shitje

Banesë 73 m2 në Shitje në lagjen Aktash

89.500 €
Banesa ndodhet në lagjen aktash në aferësi të Biblotekes të qytetit dhe fakultetit të edukumit dhe shumë pranë shes [më shumë]
Banesa ndodhet në lagjen aktash në aferësi të Biblotekes të qytetit dhe fakultetit të edukumit dhe shumë pranë shes [më shumë]
22 73,00 m2detajet
no thumb
Për Shitje

Banesë 73 m2 në Shitje në kompleksin Kulla e...

Kontakto çmimin
Banesa ndodhet në lagjen Muhaxherve në aferësi të Parkut të qytetit dhe Ambasadës Zvicerane dhe shumë pranë sheshit [më shumë]
Banesa ndodhet në lagjen Muhaxherve në aferësi të Parkut të qytetit dhe Ambasadës Zvicerane dhe shumë pranë sheshit [më shumë]
22 73,00 m2detajet
no thumb
Për Shitje

Banesë 83 m2 në Shitje, në lagjen Bregu i Di...

185.000 €
Banesë 83 m2  me matje të vjetra,në Shitje në lagjen Bregu i Diellit,e cila ndodhet përballë Qendres Tregtare me pa [më shumë]
Banesë 83 m2  me matje të vjetra,në Shitje në lagjen Bregu i Diellit,e cila ndodhet përballë Qendres Tregtare me pa [më shumë]
22 83,00 m2detajet
Për Shitje

Banesë 93 m2 në Shitje në lagjen Prishtina e...

71.000 €
Banesë 93 m2 në Shitje në lagjen Prishtina e Re,e cila ndodhet përballë spitalit Amerikanë dhe përskaj rruges kryes [më shumë]
Banesë 93 m2 në Shitje në lagjen Prishtina e Re,e cila ndodhet përballë spitalit Amerikanë dhe përskaj rruges kryes [më shumë]
32 93,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings