0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Lokal 100 m2 me Qera në lagjen Dardania

600 € /muaj

Përshkrimi

Lokali gjendet në lagjen Dardania, afer Postes,  në katin përdhesë, me siperfaqe prej 100 m2.Lokali është i gatshëm për veprimtari të ndryshme (ordinance, kopshtë femijesh, zyre të ndryshme, kafiteri, etj.). Ngrohja qendrore e qytetit, me Termokos. Me pamje nga  Lindja dhe Perendimi.

Kontaktoni në: 045 / 523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresën: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 21975
Madhësia: 100,00 m2
Dhoma: 1
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Qira

Zyre 70 m2 me Qera në Sheshin Nënë Tereza

700 € / muaj
Banesa ndodhet në sheshin Nënë Tereza, Përballë Ministrisë së Kulturës me pamje nga sheshi ,në një ndërtesë publike [më shumë]
Banesa ndodhet në sheshin Nënë Tereza, Përballë Ministrisë së Kulturës me pamje nga sheshi ,në një ndërtesë publike [më shumë]
21 70,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings