0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Lokal 74 m2 në Shitje në zonen Qendër

Me marrëveshje

Përshkrimi

Lokali ka sipërfaqe prej 74 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur , koridore dhe mure te jashtme, e ndërtuar më matriale të qëndrueshëm dhe inovative sa i përket ndërtimit këto objekte veqohen për nga cilësia dhe rehatia.Lokali ndodhet në sheshin Gjergj Kastrioti Skenderbeu në zonen qendër përballë Qeverisë dhe aktualishtë funksionon si një biznesi privat!

Kontakto 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures- 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 23693
Madhësia: 74,00 m2
Dhoma: 1
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings