0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Lokal afaristë 18 m2 në Shitje

25.000 €

Përshkrimi

Lokali afarist në shitje i cili gjendet në lagjen Dardani, përfundi Postes kryesore. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Zonë atraktive për biznese të ndryshme si dhe me dokumentacion të rregulltë.

Oferta: Pranohet kompensim në vlere totale të çmimit!

Kontakto në: 045 / 523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 21270
Madhësia: 18,00 m2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Podrum/Lokal 25 m2 në Shitje në Qendër

26.000 €
Podrum në shitje i cili gjendet përballë Pallatit të Rinisë, dhe në zonen Qendër.Posedon dokomentacion të kompletua [më shumë]
Podrum në shitje i cili gjendet përballë Pallatit të Rinisë, dhe në zonen Qendër.Posedon dokomentacion të kompletua [më shumë]
11 25,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings