0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Lokal me Qera 270 m2 në lagjen Emshir

Me marrëveshje

Përshkrimi

Lokal 270 m2 me Qera në lagjen Emshir.Lokali ka pamje  të hapur në të dy anet dhe pamje të hapur nga rruga.Kompleksi  veqohet për cilesi, qetësi dhe punime me standate të larta të ndërtimit, ngrohje me sistem intelegjent, mirëmbajte dhe monitorim të kamerave 24/h

Kontakto në: 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 23400
Madhësia: 270,00 m2
Dhoma: 1
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings