0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Objektë 1500 m2 me Qera në Veternik

3000 € | muaj

Përshkrimi

Objektë me Qera, e destinuar për spital, kolegj apo veprimtari biznesore(administratë) I ndarë në dy kate me nga 4 dhoma, zyre dhe tualete.Vendparking për 30 vetura!

Kontakto në: 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 22623
Madhësia: 1 500,00 m2
Dhoma: 10
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings