0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Penthouse 230 m2 me Qera në lagjen Emshir

700 €uro | muaj

Përshkrimi

Penthouese 230 m2 e cila ndodhet në  lagjen Kalabria , në kompleksin Model Slloenia  me pamje nga rruga kryesore ,në një ndërtesë e cila është e shfytëzuar dhe destinuar për qetësi dhe rehati. Banesa është  tejet atraktive për banim!

Banesa ndodhet në katin 6-të dhe ka këtë rënditje:

3 Dhoma gjumi

1 Dhomë pritje

1 Kuzhinë

2 Ballkona

2 Banjo dhe Wc

Kontakto në: 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresën: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 23415
Madhësia: 230,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 2
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings