0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Restaurant 530 m2 me Qera në Shkabaj

1500 €

Përshkrimi

Restauranti gjendet në Shkabaj( në afërësi të zones së Panairëve, në rrugen Batalioni i Atlantikut në skajë të rrugës kryesore. Lokali posedon Sallen me kapacitet 300 ulëse dhe 30 tavolina, me mbulesa dhe dekore, dyshemeja e shtruar me pllaka të qeramikes,pllafoni i dekoruar me gips.

Lokali ka një organizim shumë të mirë ku përfshihet kuzhina me enterier modern me të gjitha paisjet, tualetet të ndara për femra dhe meshkuj, dhoma e veshjëve,  ngrohja qendrore, klimatizimi, dhe tushat anti zjarr

Kontakto në: 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures- 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 22182
Madhësia: 530,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 5
Garazh: No

Kontakto

Compare Listings