0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shitet parcela 7.10 ari afër parkut të qytetit

210.000 €

Përshkrimi

Parcela gjendet në rrugën Shaip Kamberi në zonën kadastrale në Prishtinë , mbrapa Rezidensës Rugova  në lagjen Velani. Është lagje e urbanizuar dhe e banuar, ka infrastrukturë të gatshme si dhe ka rrugë të asfaltuar deri te parcela, dhe posedonë leje ndërtimore për ndërtim.

☎️Kontakto 045/523-001
✉️info@irrest.net
📍Na vizitoni në adresen Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës- 10 000 Prishtinë)

Qyteti:
Zona Kadastrale:
Zip: 10000
Shiko në Google Maps
Id e pronës : 20146
Madhësia: 70 000,00 m2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Truall 5 ari në Shitje në Zllatarë në afërës...

13.000 € / ari
Parcela gjendet në Zllatarë ,shumë pranë Restorantit villa Panorama, përskajë rrugës kryesore , në zonën kadastrale [më shumë]
Parcela gjendet në Zllatarë ,shumë pranë Restorantit villa Panorama, përskajë rrugës kryesore , në zonën kadastrale [më shumë]
500,00 m2detajet
Për Shitje

Parcele 10 ari në Shitje në Magjistralen Pri...

33.000 € /ari
Parcela gjendet te ura e Llapnaselles  në magjistralen Prishtinë-Lipjanë ,dhe shumë pranë qendres tregtare akoma te [më shumë]
Parcela gjendet te ura e Llapnaselles  në magjistralen Prishtinë-Lipjanë ,dhe shumë pranë qendres tregtare akoma te [më shumë]
1 000,00 m2detajet
Për Shitje

Shitet parcela 4ari në lagjen Veternik

110.000 €
Parcela gjendet në lagjen Veternik,shumë pranë Restorantit RRON dhe ne afërësi të ngushtë me Fshatin Ndërkombëtarw, [më shumë]
Parcela gjendet në lagjen Veternik,shumë pranë Restorantit RRON dhe ne afërësi të ngushtë me Fshatin Ndërkombëtarw, [më shumë]
400,00 m2detajet
Për Shitje

Shitet parcela 10 ari në lagjen Veternik, në...

17.000 € /ari
Parcela gjendet në lagjen Veternik,ngjitur me ordinancen e Dr Ngadhjnim Domit, në zonën kadastrale në Prishtinë . Ë [më shumë]
Parcela gjendet në lagjen Veternik,ngjitur me ordinancen e Dr Ngadhjnim Domit, në zonën kadastrale në Prishtinë . Ë [më shumë]
10,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings