0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shitet trualli me sipërfaqe 9.40 ari,në Tranzitin e Ri në Prizren

Kontakto çmimin

Përshkrimi

Trualli gjendet në Tranzitin e Ri në Prizren ,4  km largësi nga qendra e qytetit, parcella ka qasje të shpejtë me të dy rrugët që qojnë në drejtim të Dushanoves dhe Bazhdarhanes, ndodhet në zonën kadastrale në Prizren

Është lagje e urbanizuar , ka infrastrukturë të gatshme dhe posedonë dokumentacion të regulltë ligjor, Qertifikaten e Pronësisë si dhe dokumenta të tjera relevante.

☎️Kontakto 045/523-001
✉️info@irrest.net

Për cdo informacion tjetër që mund të keni nevojë, Ju lutemi të na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:

📍Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures- 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 22596
Madhësia: 9,40 m2
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings