0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi 200 m2 me Qera, në lagjen Dodona mbrapa Teatrit

Me marrëveshje

Përshkrimi

Shtëpia ka rreth 200 m2 me oborr si dhe parking për Makinë. Shtëpia gjendet në zonen Qendër, në rrugen Bajram Kelmendi,është e renovuar komplet dhe mund të zhvillohet cfar do lloj veprimtarie biznesore Posedon 8 dhoma dhe 2 banjo,zonë atraktive për aktivitete të ndryshme biznesore!

Kontakto në: 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 23498
Madhësia: 200,00 m2
Dhoma: 8
Banjo: 2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Qira

Shtëpi 450 m2 me Qera në lagjen Sofali

2500 € /muaj
Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, e cila lëshohet me Qera vetëm për staf ndërkombëtar.Shtëpia ndodhet në afërësi t [më shumë]
Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, e cila lëshohet me Qera vetëm për staf ndërkombëtar.Shtëpia ndodhet në afërësi t [më shumë]
44 450,00 m2detajet

Kontakto

    Compare Listings