0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi 245 m2 me 3 ari truall në Shitje, në lagjen Bernicë/Prishtinë

143.000 €

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Bernicë, zonë e cila gjendet në pereferi të Prishtinës e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën kryesore që shkonë në drejtim të Podujeves dhe qasje në rrugen kryesore në drejtim të Prishtinës

Shtëpia ka  3.00 ari truall me oborr, parking privat për dy makina mbrenda oborrit ,investim shume mirë në shtëpi ku përfshihet Izolimi, Kamini, Dhoma e ndenjes me galeri, Ngrohje qendore me Pelet e cila shtrihet në dysheme , Koridore dhe shkalle të rrethuar me xhamë si dhe me planimetrit moderne të shfrytëzimit.

Shtëpia ka këtë renditje: Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje me dy hapsira 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Depo | 1 Banjo | Garazhë për 1 veturë

– Kati i II-rë: | 4 Dhoma gjumi | 2 Banjo  | 2 Terasa| 1 Koridor.

Kontakto në: 045 / 523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresën Rr: Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankën Qendrore – 10 000 Prishtinë

 

Id e pronës : 20861
Madhësia: 260,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Shtëpi 400 m2 me 4.5 ari/truall në Shitje në...

330.000 €
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
43 400,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 480 m2 në Shitje në lagjen Prishtina ...

340.000 €
Shtëpia gjendet në Veternik, zonë e cila gjendet mbrapa spitalit Amerikanë”, e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën [më shumë]
Shtëpia gjendet në Veternik, zonë e cila gjendet mbrapa spitalit Amerikanë”, e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën [më shumë]
64 380,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 280 m2 Shitje në lagjen Hajvali

150.000 €
Shitet shtëpia dykatëshe 280 m2, me 6.5 ari truall në lagjen Hajvali, në një zonë ideale të banimit.Shtëpia ka 6 dh [më shumë]
Shitet shtëpia dykatëshe 280 m2, me 6.5 ari truall në lagjen Hajvali, në një zonë ideale të banimit.Shtëpia ka 6 dh [më shumë]
62 280,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 290 m2 në Shitje në lagjen Veternik

235.000 €
Shtëpia në Shitje mbrapa lagjes Nic e cila ka 4.2 ari truall dhe 290 m2 hapsira të shfrytëzimit.Posedonë pishinen, [më shumë]
Shtëpia në Shitje mbrapa lagjes Nic e cila ka 4.2 ari truall dhe 290 m2 hapsira të shfrytëzimit.Posedonë pishinen, [më shumë]
54 290,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings