0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi 280 m2 Shitje në lagjen Hajvali

150.000 €

Përshkrimi

Shitet shtëpia dykatëshe 280 m2, me 6.5 ari truall në lagjen Hajvali, në një zonë ideale të banimit.Shtëpia ka 6 dhoma, dhe një kuzhinë ndaras, ndërtim i ri, e punuar me plan atraktiv, me ngrohje qëndrore, dhe infrastrukturë të kompletuar, me oborr të madhë të mbajtur shumë mirë dhe të rrethuar.

 

Kontakto në :045 523 001

info@irrest.net

Na vizitoni në adresën: Sheshi Nënë Tereza H 28 No 4, (përballë Ministrisë së Kulturtes – 10 000 Prishtin

 

Id e pronës : 20603
Madhësia: 280,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 6
Banjo: 2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Shtëpi 400 m2 me 4.5 ari/truall në Shitje në...

330.000 €
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
43 400,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 480 m2 në Shitje në lagjen Prishtina ...

310.000 €
Shtëpia gjendet në Veternik, zonë e cila gjendet mbrapa spitalit Amerikanë”, e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën [më shumë]
Shtëpia gjendet në Veternik, zonë e cila gjendet mbrapa spitalit Amerikanë”, e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën [më shumë]
64 380,00 m2detajet

Kontakto

    Compare Listings