0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi 350 m2 me 16 ari truall në Shitje në Bardhosh/Prishtinë

195.000€

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në fshatin Bardhosh , 300 metra largësi nga Albi Market dhe SuperViva ka  16 ari truall me oborr , parking privat për dy makina mbrenda , investim shumë i mirë në shtëpi ku përfshihet izolimi, kamini, dhoma e ndenjes me galeri, ngrohje qendore me pelet/dru e cila shtrihet në dysheme , koridore dhe shkalle të rrethuar me alumin  si dhe me planimetrit moderne të shfrytëzimit.

Shtëpia përveç shitjes jepet edhe me qera për biznese si: Kopshtë për fëmijë,organizata, misione ndërkombëtare, kompani të ndryshme.

Shtëpia ka këtë renditje:

Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Depo | 1 Banjo |1 Terasë | Garazhë për 2 vetura

-Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Koridorë

-Podrumi  |1 Kuzhinë  | 1 Dhomë ndenje  | 1 Dhomë për nxemje Qëndrore

Kontakto në: 045 / 523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresën Bulevardi Nënë Tereza  H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures – 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 21738
Madhësia: 350,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 3
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Shtëpi 400 m2 me 4.5 ari/truall në Shitje në...

330.000 €
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
43 400,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 245 m2 me 3 ari truall në Shitje, në ...

143.000 €
Shtëpia gjendet në Bernicë, zonë e cila gjendet në pereferi të Prishtinës e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën kry [më shumë]
Shtëpia gjendet në Bernicë, zonë e cila gjendet në pereferi të Prishtinës e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën kry [më shumë]
43 260,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 480 m2 në Shitje në lagjen Prishtina ...

340.000 €
Shtëpia gjendet në Veternik, zonë e cila gjendet mbrapa spitalit Amerikanë”, e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën [më shumë]
Shtëpia gjendet në Veternik, zonë e cila gjendet mbrapa spitalit Amerikanë”, e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën [më shumë]
64 380,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 280 m2 Shitje në lagjen Hajvali

150.000 €
Shitet shtëpia dykatëshe 280 m2, me 6.5 ari truall në lagjen Hajvali, në një zonë ideale të banimit.Shtëpia ka 6 dh [më shumë]
Shitet shtëpia dykatëshe 280 m2, me 6.5 ari truall në lagjen Hajvali, në një zonë ideale të banimit.Shtëpia ka 6 dh [më shumë]
62 280,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings