0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi 370 m2 në Shitje në lagjen Vranjevc

149.000 €

Përshkrimi

Shtëpia në Shitje në lagjen Vranjevc në Prishtinë.Shtëpia 5 ari truall me oborr , parking privat për makina mbrenda oborrit, investim shumë i mirë në shtëpi ku përfshihet,ngrohje qendore me pelet e cila shtrihet në dysheme , koridore dhe shkalle të mbulura me granit si dhe me planimetri moderne të shfrytëzimit.

Shtëpia ka këtë renditje:

Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje me dy hapsira 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Depo | 1 Banjo |

– Kati i I-të: |5 Dhoma gjumi | 2Banjo| 1 ballkonë | 1 Koridorë |

Kontakto në: 045 523 001

info@irrest.net

Na vizitoni në adresën: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë

 

Id e pronës : 22175
Madhësia: 369,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 3
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Banesë 115 m2 në Shitje në lagjen Emshir

77.500 €
Banesa ka sipërfaqe prej 115 m2 neto .Banesa ndodhet në lagjen Emshir në kompleksin banesat e Arabëve me pamje LIND [më shumë]
Banesa ka sipërfaqe prej 115 m2 neto .Banesa ndodhet në lagjen Emshir në kompleksin banesat e Arabëve me pamje LIND [më shumë]
32 115,00 m2detajet
Për Shitje

Banesë 97 m2 në Shitje në lagjen Veternik

76.000 €
Banesa ka sipërfaqe prej 97  m2 neto e ndërtuar më matriale të qëndrueshëm dhe inovative sa i përket ndërtimit këto [më shumë]
Banesa ka sipërfaqe prej 97  m2 neto e ndërtuar më matriale të qëndrueshëm dhe inovative sa i përket ndërtimit këto [më shumë]
22 97,00 m2detajet
Për Shitje

Banesë 66 m2 në Shitje në lagjen te Qafa

85.000 €
Banesa ka sipërfaqe prej  66 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur pa ballkonë, koridore dhe mure te jashtme, e [më shumë]
Banesa ka sipërfaqe prej  66 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur pa ballkonë, koridore dhe mure te jashtme, e [më shumë]
11 66,00 m2detajet
Për Shitje

Banesë 93 m2 në Shitje në lagjen Prishtina e...

70.700 €
Banesë 93 m2 në Shitje në lagjen Prishtina e Re,e cila ndodhet përballë spitalit Amerikanë .Banesa ka pamje lindje- [më shumë]
Banesë 93 m2 në Shitje në lagjen Prishtina e Re,e cila ndodhet përballë spitalit Amerikanë .Banesa ka pamje lindje- [më shumë]
32 93,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings