0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi 450 m2 me Qera në lagjen Sofali

2500 € /muaj

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, e cila lëshohet me Qera vetëm për staf ndërkombëtar.Shtëpia ndodhet në afërësi të ngushtë me universitetin Amerikane në një lagje private, të qetë dhe me shumë gjelberim, me ajer të pastërtë si dhe infrastrukturë të kompletuar.

Shtëpia ka  4.5 ari truall me oborr, parking privat për dy makina mbrenda oborrit me mbuloj, investim shumë i mirë në shtëpi ku përfshihet Izolimi, Kamini, Dhoma e ndenjes me galeri, ngrohje qendore me Pelet e cila shtrihet në dysheme , koridore dhe shkalle të ndërtuara me dru special,si dhe me planimetri moderne të shfrytëzimit.

Shtëpia ka këtë renditje:

Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje me dy hapsira 1 Kuzhinë me tryezari |1 Depo | 1 Banjo |

– Kati i II-të: | 4 Dhoma gjumi | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 4 ballkona | 1 Koridor  | 1 Terasë

info@irrest.net

Kontakto në: 045 /523 -001

Na vizitoni në adresën Rr: Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankën Qendrore – 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 21418
Madhësia: 450,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 4
Viti I Ndërtimit: 2015
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings