0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi 500 m2 dhe Lokale 160 m2 në Shitje

Kontakto çmimin

Përshkrimi

Shtëpi në Shitje me 4.78 ari truall e cila gjendet në Prizren, në një zone ideale të Banimit,është e ndarë në kate  të veqantra të cilat kanë hyrje ndaras nga katet tjera të banimit,e cila mund të shfrytëzohet si për banimë ndaras ashtu edhe për afarizëm mirëpo edhe si një tërësi e përbashkët.

Shtëpia ka ngrohje qëndrore me Pelet (opcionale me mundësi ndryshimi, naftë-pellet), Ujë dhe Rrymë me sistem të standardeve Evropiane, Posedon dy lokale me mundësi të shëndërimit në hapsira banuese!

Shtëpia ka gjithsej 3 kate ku përfshihet: – Kati përdhesë 160 m2: 2 Lokale me depo – Kati i I-rë, 170m2: 1 Sallon 1 Kuzhinë me tryezari 3 Dhoma gjumi 1 Banjo 1 Depo (shpajz) – Kati i II-të, 170m2: 1 Sallon 1 Kuzhinë me tryezari 3 Dhoma gjumi 1 Banjo 1 Depo (shpajz) – Kati i III-të, 170m2: 1 Sallon 1 Kuzhinë me tryezari 3 Dhoma gjumi 1 Banjo 1 Depo (shpajz) – Kati i IV-të, 170m2: 1 Sallon 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 1 Banjo

Kushtet  në rastë të Blerjes:
Me para në Dorë
Me Kompensim në vlerë 40% dhe 60% Para

Kontakto në : +383 44 401 641
info@irrest.net
Na vizitoni në adresen Rr:Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankës Qëndrore- 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 19904
Madhësia: 500,00 m2
Dhoma: 9
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 4
Viti I Ndërtimit: 2010
Garazh: 2

Kontakto

    Compare Listings