0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi 500 m2 me Qera në lagjen Mati 1

1900 €/muaj

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, e cila lëshohet me Qera vetëm për staf ndërkombëtar.Shtëpia ndodhet në afërësi të ngushtë me banesat e Standardit dhe shumë afer Viva Fresh Store në një lagje private, të qetë dhe me shumë gjelberim si dhe infrastrukturë të kompletuar deri të shtëpia.

Shtëpia ka  4 ari truall me oborr, parking për dy vetura në Garazh , investim shumë i mirë në shtëpi ku përfshihet Izolimi, Kamini, Dhoma e ndenjes me galeri, ngrohje qendore me Pelet e cila shtrihet në dysheme , koridore dhe shkalle të rrethuara,si dhe me planimetri moderne të shfrytëzimit.

Shtëpia ka këtë renditje:

–  Kati i I-rë: | 1 Dhomë ndenje me dy hapsira 1 Kuzhinë me tryezari |1 Depo | 1 Banjo | 1 Dhomë dite

–  Kati i II-të: | 4 Dhoma gjumi | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 2 ballkona | 1 Koridor  | 1 Terasë

–  Kati i III-të: | 2 Dhoma gjumi  | 1 Terasë

info@irrest.net

Kontakto në: 045 /523 -001

Na vizitoni në adresën Rr: Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankën Qendrore – 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 21508
Madhësia: 500,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 7
Banjo: 4
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Qira

Shtëpi 450 m2 me Qera në lagjen Sofali

2500 € /muaj
Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, e cila lëshohet me Qera vetëm për staf ndërkombëtar.Shtëpia ndodhet në afërësi t [më shumë]
Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, e cila lëshohet me Qera vetëm për staf ndërkombëtar.Shtëpia ndodhet në afërësi t [më shumë]
44 450,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings