0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Shtëpi në Shitje në lagjen Dodona

550.000€

Përshkrimi

Shtëpia në Shitje në lagjen Dodona , përballë Tetrit Dodona dhe shumë afer sheshit Skenderbeu dhe qendrës kryesore.Shtëpia 5.6 ari truall me oborr dhe 300 m2 ndërtim i shtëpis dhe 150 m2 puntoria si dhe 50 m2 shëpia verore, parking privat për dy makina mbrenda oborrit, investim shumë i mirë në shtëpi ku përfshihet Izolimi, Kamini, ngrohje qendore me Pelet e cila shtrihet në dysheme , koridore dhe shkalle të mbulura me dru si dhe me planimetri moderne të shfrytëzimit.

Shtëpia ka këtë renditje:

Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje me dy hapsira 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Depo | 1 Banjo |

– Kati i I-të: | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 1 ballkonë | 1 Koridor

Kontakto në: 045 523 001

info@irrest.net

Na vizitoni në adresën: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 22137
Madhësia: 300,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Shtëpi 350 m2 me 16 ari truall në Shitje në ...

195.000€
Shtëpia gjendet në fshatin Bardhosh , 300 metra largësi nga Albi Market dhe SuperViva ka  16 ari truall me oborr , [më shumë]
Shtëpia gjendet në fshatin Bardhosh , 300 metra largësi nga Albi Market dhe SuperViva ka  16 ari truall me oborr , [më shumë]
53 350,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 400 m2 me 4.5 ari/truall në Shitje në...

330.000 €
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje.Shtëpia ka   [më shumë]
43 400,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 245 m2 me 3 ari truall në Shitje, në ...

143.000 €
Shtëpia gjendet në Bernicë, zonë e cila gjendet në pereferi të Prishtinës e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën kry [më shumë]
Shtëpia gjendet në Bernicë, zonë e cila gjendet në pereferi të Prishtinës e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën kry [më shumë]
43 260,00 m2detajet
Për Shitje

Shtëpi 480 m2 në Shitje në lagjen Prishtina ...

340.000 €
Shtëpia gjendet në Veternik, zonë e cila gjendet mbrapa spitalit Amerikanë”, e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën [më shumë]
Shtëpia gjendet në Veternik, zonë e cila gjendet mbrapa spitalit Amerikanë”, e cila ka qasje  të shpejtë me rrugën [më shumë]
64 380,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings