0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Villë në Shitje në lagjen Dardania

310.000 €

Përshkrimi

Shitet villa me 4 ari truall e cila gjendet në  lagjen Dardania.Shtëpia posedon , parking privat , oborr të rrethuar , investim shumë i mirë në villë ku përfshihet Izolimi, Kamini, Dhoma e ndenjes me galeri, ngrohje qendore me Termokos , koridore dhe shkalle të rrethuar si dhe me planimetri moderne të shfrytëzimit.

Shtëpia ka këtë renditje: Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje, 1 Kuzhinë me tryezari  | 1 Depo | 1 Banjo |Parking privat

– Kati i II-të: | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo| 1 Koridor

Shtëpia ka fleten poseudese dhe në të figuronë si 82 m2 me matje te vjetra duke mos llogaritur shumë hapsira dhe mure të mbrendshme si dhe pjesen e poshtme të podrumit. Dokumentacion i rregulltë ligjor si dhe pronësia bartet menjëher tek blerësi i ri!

info@irrest.net
Kontakto në 044 /172-136 dhe 045 /523-001

Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures – 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 21223
Madhësia: 82,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Banesë 90 m2 në Shitje në Qendër

168.000 €
Banesa ka sipërfaqe prej 90 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur pa ballkonë, koridore dhe mure te jashtme, e n [më shumë]
Banesa ka sipërfaqe prej 90 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur pa ballkonë, koridore dhe mure te jashtme, e n [më shumë]
3 90,00 m2detajet
Për Shitje

Banesë 60 m2 në Shitje në lagjen te Qafa

110.000 €
Banesa ka sipërfaqe prej 60 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur pa ballkonë, koridore dhe mure te jashtme, e n [më shumë]
Banesa ka sipërfaqe prej 60 m2 neto  me matje të vjetra e llogaritur pa ballkonë, koridore dhe mure te jashtme, e n [më shumë]
21 60,00 m2detajet
Për Shitje

Banesë 60 m2 në Shitje në lagjen Ulpiana

138.000 €
Banesa ndodhet në lagjen Ulpiana në katin përdhesë shumë afer Spitalit të qytetit  përballë rrethit dhe barnatorëve [më shumë]
Banesa ndodhet në lagjen Ulpiana në katin përdhesë shumë afer Spitalit të qytetit  përballë rrethit dhe barnatorëve [më shumë]
11 60,00 m2detajet
Për Shitje

Banesë 73 m2 në Shitje në lagjen Aktash

89.500 €
Banesa ndodhet në lagjen Aktash në rrugen Agim Ramadani në aferësi të Biblotekes së qytetit dhe fakultetit të eduku [më shumë]
Banesa ndodhet në lagjen Aktash në rrugen Agim Ramadani në aferësi të Biblotekes së qytetit dhe fakultetit të eduku [më shumë]
22 73,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings