0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Toka në Shitje 61 Hektar 4 km nga rrethi i Lipjanit( fshati Topliqan)

230 €/ari
Përshkrimi

Toka gjendet në fshatin Topliqan ,4  km largësi nga qyteti i Lipjanit, toka ka qasje të shpejtë  dhe lidhet me të dy rrugët që qojnë në drejtim të Lipjanit dhe Shtimes , ndodhet në zonën kadastrale në Lipjanë . Është lagje e urbanizuar dhe e banuar, ka infrastrukturë të gatshme si dhe ka rrugë të asfaltuar deri te parcela në të dy anet e saj.Posedonë dokumentacion të regulltë ligjor, Qertifikaten e Pronësisë si dhe dokumenta të tjera relevante.

☎️Kontakto 045/523-001
✉️info@irrest.net
📍Na vizitoni në adresen Rr:Garilabdi H 15 Nr 4, (Përballë Bankës Qëndrore- 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 21322
Madhësia: 61,00 m2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Parcelë 305 ari në Shitje ( Te rrethi i Gjel...

3.950.000.000€
Trualli gjendet në magjistralen Prishtinë- Lipjan, përkatësishtë në afërësi të rrethit të  Gjelbertë  dhe shumë pra [më shumë]
Trualli gjendet në magjistralen Prishtinë- Lipjan, përkatësishtë në afërësi të rrethit të  Gjelbertë  dhe shumë pra [më shumë]
305,00 m2detajet

Kontakto

Compare Listings