0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Truall në Shitje në lagjen Arbëria në Prishtinë

15.000 € ari

Përshkrimi

Parcela gjendet në lagjen Veternik,shumë pranë Hotel Gorenjes dhe Fortesa Home,, në zonën kadastrale në Qagllavicë . Është lagje e urbanizuar dhe e banuar, ka infrastrukturë të gatshme si dhe ka rrugë të asfaltuar deri te parcela, dhe posedonë leje ndërtimore për ndërtim të shtëpis dhe dokumentacion të rregulltë ligjor.

☎️Kontakto 045/523-001
✉️info@irrest.net
Për cdo informacion tjetër që mund të keni nevojë, Ju lutemi të na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:

📍Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures- 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 22493
Madhësia: 10 000,00 m2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Shitet parcela 11.73 ari, përballë “Ho...

32.000 € /ari
Parcela gjendet në lagjen Veternik,shumë pranë Hotel Gorenjes dhe Albi Mallit, përskaj rruges kryesore , në zonën k [më shumë]
Parcela gjendet në lagjen Veternik,shumë pranë Hotel Gorenjes dhe Albi Mallit, përskaj rruges kryesore , në zonën k [më shumë]
11,73 m2detajet

Kontakto

    Compare Listings