0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Truallë 60 ari me Qera në hyrje të Autostrades

Përshkrimi

Trualli gjendet në fshatin TRUDË, te rrethi në hyrje të autostrades , parcella ka qasje të shpejtë me të dy rrugët që qojnë në drejtim të  Podujeves dhe të Prishtinës, ndodhet në zonën kadastrale në Prishtinë

Është lagje e urbanizuar për ndërtim ( Pompë, Hotel,Spital,Sallon të Mobiljeve) , ka infrastrukturë të gatshme dhe posedonë dokumentacion të regulltë ligjor, Qertifikaten e Pronësisë si dhe dokumenta të tjera relevante.

☎️Kontakto 045/523-001
✉️info@irrest.net

Për cdo informacion tjetër që mund të keni nevojë, Ju lutemi të na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:

Id e pronës : 23289
Madhësia: 6 300,00 m2
Garazh: No

Kontakto

    Compare Listings