0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Trualli në Shitje në lagjen Veternik 5 Ari

Me marrëveshje

Përshkrimi

Trualli gjendet në lagjen Veternik, te spitali Lindja , parcella ka qasje të shpejtë me të dy rrugët që qojnë në drejtim të daljes në Autostrad dhe  tek Hotel Gorenje, ndodhet në zonën kadastrale në Prishtinë

Është lagje e urbanizuar për ndërtim të ulet( shtëpi banimi, Spital,Kopsht, shkollë) , ka infrastrukturë të gatshme dhe posedonë dokumentacion të regulltë ligjor, Qertifikaten e Pronësisë si dhe dokumenta të tjera relevante.

☎️Kontakto 045/523-001
✉️info@irrest.net

Për cdo informacion tjetër që mund të keni nevojë, Ju lutemi të na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:

📍Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kultures- 10 000 Prishtinë)

Id e pronës : 23264
Madhësia: 500,00 m2
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Shitje

Truall 5 ari në Shitje në Zllatarë në afërës...

13.000 € / ari
Parcela gjendet në Zllatarë ,shumë pranë Restorantit villa Panorama, përskajë rrugës kryesore , në zonën kadastrale [më shumë]
Parcela gjendet në Zllatarë ,shumë pranë Restorantit villa Panorama, përskajë rrugës kryesore , në zonën kadastrale [më shumë]
500,00 m2detajet
Për Shitje

Shitet parcela 4ari në lagjen Veternik

110.000 €
Parcela gjendet në lagjen Veternik,shumë pranë Restorantit RRON dhe ne afërësi të ngushtë me Fshatin Ndërkombëtarw, [më shumë]
Parcela gjendet në lagjen Veternik,shumë pranë Restorantit RRON dhe ne afërësi të ngushtë me Fshatin Ndërkombëtarw, [më shumë]
400,00 m2detajet
Për Shitje

Parcellë 5 ari në Shitje në lagjen Sofali

68.000 €
Parcela gjendet në rrugën Rrahim Kosova,në zonën kadastrale në Prishtinë , në lagje Sofali.  Është lagje e urbanizu [më shumë]
Parcela gjendet në rrugën Rrahim Kosova,në zonën kadastrale në Prishtinë , në lagje Sofali.  Është lagje e urbanizu [më shumë]
500,00 m2detajet

Kontakto

    Compare Listings