0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results
Your search results

Zyre 74 m2 me Qera në Qendër

600 €/muaj

Përshkrimi

Banesa ndodhet në rrugen Agim Ramadani përballë Hotel Siriusit me pamje nga rruga kryesore ,në një ndërtesë publike e cila është e shfytëzuar dhe destinuar për biznese me veprimtari të ndryshme biznesore. Banesa është e renovuar dhe tejet atraktive për zyre.

Banesa ndodhet në katin 3-të dhe ka këtë rënditje:

3 Hapsira pune

1 Kuzhinë

2 Ballkona

1 Banjo dhe Wc

Kontakto 045/523-001
info@irrest.net
Na vizitoni në adresën: Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë së Kulturës – 10 000 Prishtinë

Id e pronës : 22193
Madhësia: 74,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Garazh: No

Prona të ngjashme

Për Qira

Lokal 100 m2 me Qera në lagjen Dardania

600 € /muaj
Lokali gjendet në lagjen Dardania, afer Postes,  në katin përdhesë, me siperfaqe prej 100 m2.Lokali është i gatshëm [më shumë]
Lokali gjendet në lagjen Dardania, afer Postes,  në katin përdhesë, me siperfaqe prej 100 m2.Lokali është i gatshëm [më shumë]
100,00 m2detajet

Kontakto

    Compare Listings