0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results

Pronat e listuar në llojin : Dardania

Për Shitje

Lokal afaristë 18 m2 në Shitje në lagjen Dar...

25.000 €
Lokali afarist në shitje i cili gjendet ne lagjen Kroi i bardhe, përfundi Postes kryesore në Dardani. Lokali ka 18 [më shumë]
Lokali afarist në shitje i cili gjendet ne lagjen Kroi i bardhe, përfundi Postes kryesore në Dardani. Lokali ka 18 [më shumë]
18,00 m2detajet
Për Shitje

Villë në Shitje në lagjen Dardania

Kontakto çmimin
Shitet villa me 4 ari truall e cila gjendet në  lagjen Dardania.Shtëpia posedon , parking privat , oborr të rrethua [më shumë]
Shitet villa me 4 ari truall e cila gjendet në  lagjen Dardania.Shtëpia posedon , parking privat , oborr të rrethua [më shumë]
32 82,00 m2detajet
Për Qira

Banesë 46 m2 me Qera në lagjen Dardania

300 €/muaj
Banesë me qera e cila gjendet në lagjen Dardania, shumë afer Katedrales dhe Sasch Cafe.Banesa është në katin e 1-të [më shumë]
Banesë me qera e cila gjendet në lagjen Dardania, shumë afer Katedrales dhe Sasch Cafe.Banesa është në katin e 1-të [më shumë]
11 46,00 m2detajet
Për Shitje

Banesë 52 m2 në Shitje në Fushë Kosovë ̶...

33.500€
Banesa ndodhet në kompleksin BNT, në lagjen Dardania, në afërësi të shkolles Mihail Grameno,  e mobiluar me një ent [më shumë]
Banesa ndodhet në kompleksin BNT, në lagjen Dardania, në afërësi të shkolles Mihail Grameno,  e mobiluar me një ent [më shumë]
11 52,00 m2detajet
Për Shitje

Shiten 70 Banesa dhe 30 Penthouse në Komplek...

500 € m2
Shiten Banesat të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cilat sigurojnë komfo [më shumë]
Shiten Banesat të ndërtuara sipas standarteve më të larta në tregë, me materiale inovative të cilat sigurojnë komfo [më shumë]

Compare Listings