0 € deri 1.500.000 €

Jane listuar 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkimi i avancuar

0 € deri 1.500.000 €

we found 0 results

Pronat e listuar në llojin : Dodona

Për Qira

Shtëpi 200 m2 me Qera, në lagjen Dodona mbra...

Me marrëveshje
Shtëpia ka rreth 200 m2 me oborr si dhe parking për Makinë. Shtëpia gjendet në zonen Qendër, në rrugen Bajram Kelme [më shumë]
Shtëpia ka rreth 200 m2 me oborr si dhe parking për Makinë. Shtëpia gjendet në zonen Qendër, në rrugen Bajram Kelme [më shumë]
2 200,00 m2detajet

Compare Listings